RWR80S4870FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR80S4870FSRSL Vishay /Dale
    RWR80S4870FSRSL Vishay /Dale
    RWR80S4870FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80S4870FSRSL is described as RES 487 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"