RWR80S48R7FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR80S48R7FSRSL Vishay /Dale
    RWR80S48R7FSRSL Vishay /Dale
    RWR80S48R7FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80S48R7FSRSL is described as RES 48.7 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.