RWR80S82R5FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR80S82R5FSRSL Vishay /Dale
    RWR80S82R5FSRSL Vishay /Dale
    RWR80S82R5FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80S82R5FSRSL is described as RES 82.5 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V