RWR80SR137FSS73 Vishay /Dale
  • More about RWR80SR137FSS73 Vishay /Dale
    RWR80SR137FSS73 Vishay /Dale
    RWR80SR137FSS73 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80SR137FSS73 is described as RES 0.137 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK