RWR80SR165FSS73 Vishay /Dale
  • More about RWR80SR165FSS73 Vishay /Dale
    RWR80SR165FSS73 Vishay /Dale
    RWR80SR165FSS73 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80SR165FSS73 is described as RES 0.165 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK