RWR80SR511FRB12 Vishay /Dale
  • More about RWR80SR511FRB12 Vishay /Dale
    RWR80SR511FRB12 Vishay /Dale
    RWR80SR511FRB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80SR511FRB12 is described as RES 0.511 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH