RWR80SR806FRBSL Vishay /Dale
  • More about RWR80SR806FRBSL Vishay /Dale
    RWR80SR806FRBSL Vishay /Dale
    RWR80SR806FRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80SR806FRBSL is described as RES 0.806 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE