RWR81N27R4FRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR81N27R4FRRSL Vishay /Dale
    RWR81N27R4FRRSL Vishay /Dale
    RWR81N27R4FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81N27R4FRRSL is described as RES 27.4 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F