RWR81N2R37FRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR81N2R37FRRSL Vishay /Dale
    RWR81N2R37FRRSL Vishay /Dale
    RWR81N2R37FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81N2R37FRRSL is described as RES 2.37 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH