RWR81N2R70FRBSL Vishay /Dale
  • More about RWR81N2R70FRBSL Vishay /Dale
    RWR81N2R70FRBSL Vishay /Dale
    RWR81N2R70FRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81N2R70FRBSL is described as RES 2.7 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.