RWR81N4R22FRBSL Vishay /Dale
  • More about RWR81N4R22FRBSL Vishay /Dale
    RWR81N4R22FRBSL Vishay /Dale
    RWR81N4R22FRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81N4R22FRBSL is described as RES 4.22 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM