RWR81NR499FRS73 Vishay /Dale
  • More about RWR81NR499FRS73 Vishay /Dale
    RWR81NR499FRS73 Vishay /Dale
    RWR81NR499FRS73 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81NR499FRS73 is described as RES 0.499 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.