RWR81S10R0DRS73 Vishay /Dale
  • More about RWR81S10R0DRS73 Vishay /Dale
    RWR81S10R0DRS73 Vishay /Dale
    RWR81S10R0DRS73 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81S10R0DRS73 is described as RES 10 OHM 1W 0.5% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.