RWR81S2210FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR81S2210FSRSL Vishay /Dale
    RWR81S2210FSRSL Vishay /Dale
    RWR81S2210FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81S2210FSRSL is described as RES 221 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.