RWR81S28R7FSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR81S28R7FSBSL Vishay /Dale
    RWR81S28R7FSBSL Vishay /Dale
    RWR81S28R7FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81S28R7FSBSL is described as RES 28.7 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM