RWR81S4R32FSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR81S4R32FSBSL Vishay /Dale
    RWR81S4R32FSBSL Vishay /Dale
    RWR81S4R32FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81S4R32FSBSL is described as RES 4.32 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM