RWR81S4R42FSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR81S4R42FSBSL Vishay /Dale
    RWR81S4R42FSBSL Vishay /Dale
    RWR81S4R42FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81S4R42FSBSL is described as RES 4.42 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.