RWR81SR221FPRSL Vishay /Dale
  • More about RWR81SR221FPRSL Vishay /Dale
    RWR81SR221FPRSL Vishay /Dale
    RWR81SR221FPRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81SR221FPRSL is described as RES 0.221 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V