RWR82S5230FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR82S5230FSRSL Vishay /Dale
    RWR82S5230FSRSL Vishay /Dale
    RWR82S5230FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR82S5230FSRSL is described as RES 523 OHM 1.5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE