RWR89N2R00FRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR89N2R00FRRSL Vishay /Dale
    RWR89N2R00FRRSL Vishay /Dale
    RWR89N2R00FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89N2R00FRRSL is described as RES 2 OHM 3W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE