RWR89N82R5FRBSL Vishay /Dale
  • More about RWR89N82R5FRBSL Vishay /Dale
    RWR89N82R5FRBSL Vishay /Dale
    RWR89N82R5FRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89N82R5FRBSL is described as RES 82.5 OHM 3W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V