RWR89S1200DRB12 Vishay /Dale
  • More about RWR89S1200DRB12 Vishay /Dale
    RWR89S1200DRB12 Vishay /Dale
    RWR89S1200DRB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89S1200DRB12 is described as RES 120 OHM 3W 0.5% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH