RWR89S2321FSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR89S2321FSBSL Vishay /Dale
    RWR89S2321FSBSL Vishay /Dale
    RWR89S2321FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89S2321FSBSL is described as RES 2.32K OHM 3W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F