RWR89SR221FSB12 Vishay /Dale
  • More about RWR89SR221FSB12 Vishay /Dale
    RWR89SR221FSB12 Vishay /Dale
    RWR89SR221FSB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89SR221FSB12 is described as RES 0.221 OHM 3W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    View
    Vector
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V