RWR89SR365FSB12 Vishay /Dale
  • More about RWR89SR365FSB12 Vishay /Dale
    RWR89SR365FSB12 Vishay /Dale
    RWR89SR365FSB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89SR365FSB12 is described as RES 0.365 OHM 3W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.