LRF2512-R005JW WELWYN
  • Part Number: LRF2512-R005JW
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES 0.005 OHM 5% 2W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 13,371
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LRF2512-R005JW WELWYN
    LRF2512-R005JW WELWYN
    LRF2512-R005JW is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. LRF2512-R005JW is described as RES 0.005 OHM 5% 2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by WELWYN
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE