LRMAM2512-R01FT4 WELWYN
  • Part Number: LRMAM2512-R01FT4
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES 0.01 OHM 1% 2W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 13,561
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LRMAM2512-R01FT4 WELWYN
    LRMAM2512-R01FT4 WELWYN
    LRMAM2512-R01FT4 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. LRMAM2512-R01FT4 is described as RES 0.01 OHM 1% 2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by WELWYN
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED