LRMAP2512-R005FT4 WELWYN
  • Part Number: LRMAP2512-R005FT4
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES 0.005 OHM 1% 3W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 2,737
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LRMAP2512-R005FT4 WELWYN
    LRMAP2512-R005FT4 WELWYN
    LRMAP2512-R005FT4 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. LRMAP2512-R005FT4 is described as RES 0.005 OHM 1% 3W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    View
    Schroff
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG