LRMAT2010-R01FT4 WELWYN
  • Part Number: LRMAT2010-R01FT4
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES 0.01 OHM 1% 1.5W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 21,231
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LRMAT2010-R01FT4 WELWYN
    LRMAT2010-R01FT4 WELWYN
    LRMAT2010-R01FT4 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. LRMAT2010-R01FT4 is described as RES 0.01 OHM 1% 1.5W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM