PCF0402PR-10KBT1 WELWYN
  • Part Number: PCF0402PR-10KBT1
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 10K OHM 0.1% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PCF0402PR-10KBT1 WELWYN
    PCF0402PR-10KBT1 WELWYN
    PCF0402PR-10KBT1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PCF0402PR-10KBT1 is described as RES SMD 10K OHM 0.1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE