PCF0402R-11KBT1 WELWYN
  • Part Number: PCF0402R-11KBT1
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 11K OHM 0.1% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 15,102
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCF0402R-11KBT1 WELWYN
    PCF0402R-11KBT1 WELWYN
    PCF0402R-11KBT1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PCF0402R-11KBT1 is described as RES SMD 11K OHM 0.1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRN
    View
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT