PCF0402R-13KBT1 WELWYN
  • Part Number: PCF0402R-13KBT1
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 13K OHM 0.1% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 29,042
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCF0402R-13KBT1 WELWYN
    PCF0402R-13KBT1 WELWYN
    PCF0402R-13KBT1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PCF0402R-13KBT1 is described as RES SMD 13K OHM 0.1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"