PCF0402R-1K5BT1 WELWYN
  • Part Number: PCF0402R-1K5BT1
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 1.5K OHM 0.1% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 21,316
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCF0402R-1K5BT1 WELWYN
    PCF0402R-1K5BT1 WELWYN
    PCF0402R-1K5BT1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PCF0402R-1K5BT1 is described as RES SMD 1.5K OHM 0.1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK