PCF0402R-200RBT1 WELWYN
  • Part Number: PCF0402R-200RBT1
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 200 OHM 0.1% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 23,298
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCF0402R-200RBT1 WELWYN
    PCF0402R-200RBT1 WELWYN
    PCF0402R-200RBT1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PCF0402R-200RBT1 is described as RES SMD 200 OHM 0.1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM