PCF0402R-5K1BT1 WELWYN
  • Part Number: PCF0402R-5K1BT1
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 5.1K OHM 0.1% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 31,582
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCF0402R-5K1BT1 WELWYN
    PCF0402R-5K1BT1 WELWYN
    PCF0402R-5K1BT1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PCF0402R-5K1BT1 is described as RES SMD 5.1K OHM 0.1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Adafruit
  • Description
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    View
  • Manufacturer Name
    Phihong Usa
  • Description
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    View
    Patco Electronics
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A