PCF0603PR-22KBT1 WELWYN
  • Part Number: PCF0603PR-22KBT1
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 22K OHM 0.1% 1/16W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 5,331
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCF0603PR-22KBT1 WELWYN
    PCF0603PR-22KBT1 WELWYN
    PCF0603PR-22KBT1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PCF0603PR-22KBT1 is described as RES SMD 22K OHM 0.1% 1/16W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by WELWYN
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM