PCF0603R-30KBT1 WELWYN
  • Part Number: PCF0603R-30KBT1
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 30K OHM 0.1% 1/16W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 14,000
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCF0603R-30KBT1 WELWYN
    PCF0603R-30KBT1 WELWYN
    PCF0603R-30KBT1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PCF0603R-30KBT1 is described as RES SMD 30K OHM 0.1% 1/16W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE