PCF0805-13-102RBT1 WELWYN
  • Part Number: PCF0805-13-102RBT1
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 102 OHM 0.1% 1/10W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 5,264
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCF0805-13-102RBT1 WELWYN
    PCF0805-13-102RBT1 WELWYN
    PCF0805-13-102RBT1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PCF0805-13-102RBT1 is described as RES SMD 102 OHM 0.1% 1/10W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD