PCF0805R-100RBT1 WELWYN
  • Part Number: PCF0805R-100RBT1
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 100 OHM 0.1% 1/10W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 7,804
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCF0805R-100RBT1 WELWYN
    PCF0805R-100RBT1 WELWYN
    PCF0805R-100RBT1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PCF0805R-100RBT1 is described as RES SMD 100 OHM 0.1% 1/10W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    View
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE