PCF0805R-127KBT1 WELWYN
  • Part Number: PCF0805R-127KBT1
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 127K OHM 0.1% 1/10W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 7,838
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCF0805R-127KBT1 WELWYN
    PCF0805R-127KBT1 WELWYN
    PCF0805R-127KBT1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PCF0805R-127KBT1 is described as RES SMD 127K OHM 0.1% 1/10W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    View
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC