W22-2R2JI WELWYN
  • Available: 302
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about W22-2R2JI WELWYN
    W22-2R2JI WELWYN
    W22-2R2JI is manufactured by WELWYN and is categorized in the Through Hole Resistors category. W22-2R2JI is described as RES 2.2 OHM 7W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE