WHS2-2R2JA25 WELWYN
  • Available: 13,989
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about WHS2-2R2JA25 WELWYN
    WHS2-2R2JA25 WELWYN
    WHS2-2R2JA25 is manufactured by WELWYN and is categorized in the Through Hole Resistors category. WHS2-2R2JA25 is described as RES 2.2 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM