WHS7-4R7JT07 WELWYN
  • Available: 778
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about WHS7-4R7JT07 WELWYN
    WHS7-4R7JT07 WELWYN
    WHS7-4R7JT07 is manufactured by WELWYN and is categorized in the Through Hole Resistors category. WHS7-4R7JT07 is described as RES 4.7 OHM 7W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM