ICH10048S3V3 XP Power
  • More about ICH10048S3V3 XP Power
    ICH10048S3V3 XP Power
    ICH10048S3V3 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. ICH10048S3V3 is described as DC DC CONVERTER 3.3V 66W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM