ICH15048S24N XP Power
  • More about ICH15048S24N XP Power
    ICH15048S24N XP Power
    ICH15048S24N is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. ICH15048S24N is described as DC DC CONVERTER 24V 150W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by XP Power
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"