ICH7524S3V3 XP Power
  • More about ICH7524S3V3 XP Power
    ICH7524S3V3 XP Power
    ICH7524S3V3 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. ICH7524S3V3 is described as DC DC CONVERTER 3.3V 50W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM