IHA0124D1509 XP Power
  • Part Number: IHA0124D1509
  • Manufacturer Name: XP Power
  • Description: DC DC CONVERTER 15V -9V 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about IHA0124D1509 XP Power
    IHA0124D1509 XP Power
    IHA0124D1509 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. IHA0124D1509 is described as DC DC CONVERTER 15V -9V 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by XP Power
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK