JSE0848D15 XP Power
  • More about JSE0848D15 XP Power
    JSE0848D15 XP Power
    JSE0848D15 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JSE0848D15 is described as DC/DC CONVERTER 15V -15V 8W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by XP Power
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE