AC1210JR-0782KL Yageo
  • Part Number: AC1210JR-0782KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 82K OHM 5% 1/2W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AC1210JR-0782KL Yageo
    AC1210JR-0782KL Yageo
    AC1210JR-0782KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AC1210JR-0782KL is described as RES SMD 82K OHM 5% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    View
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD