AF0201JR-07680RL Yageo
  • Part Number: AF0201JR-07680RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 680 OHM 5% 1/20W 0201
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF0201JR-07680RL Yageo
    AF0201JR-07680RL Yageo
    AF0201JR-07680RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF0201JR-07680RL is described as RES SMD 680 OHM 5% 1/20W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE